Aktualności - Ostrowiec Biega

Plakat promujący Bieg Tropem Wilczym

Stowarzyszenie Szkoła Mistrzów na rzecz rozwoju Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim zorganizuje Bieg Tropem Wilczym.

2018-12-11 08:44
Marcin Wiśniewski prezentuje medal za udział w 60 TCS New York City Marathon

Ostrowczanin Marcin Wiśniewski 4 listopada wziął udział w 60 TCS New York City Marathon! Jeden z najsłynniejszych maratonów świata ukończył z czasem netto 3.58.06.

2018-11-07 13:55
Uczestnicy Ostrowieckiego Półmaratonu Leśnego po starcie

W niedzielę odbyła się pierwsza edycja Ostrowieckiego Półmaratonu Leśnego, zorganizowanego przez Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy OstroBiec. Dystans 21 km i 97,5 metra (bez atestu) najszybciej pokonał Sylwester Lepiarz z Wronowa, który pokonał trasę w czasie 1 godziny 13 minut i 53 sekund. Jako pierwsza wśród kobiet na mecie zameldowała się Kinga Myśliwska (01:52:50).

2018-10-08 08:40
Uczestnicy V Biegu Papieskiego w Ćmielowie po starcie

W sobotę 06 października w Ćmielowie odbył się V Bieg Papieski, którego organizatorami była Parafia w Ćmielowie i Urząd Miasta i Gminy Ćmielów. Bieg miał na celu oprócz popularyzacji biegania uczczenie Dnia Papieskiego. Na starcie stanęło w sumie 180 biegaczy w kliku kategoriach wiekowych.

2018-10-07 14:40
Plakat promujący V Bieg Papieski w Ćmielowie

Parafia Rzymsko – Katolicka w Ćmielowie oraz Urząd Miasta w Ćmielowie zapraszają na V Bieg Papieski - Ćmielów 2018, który odbędzie się w sobotę 6 października o godzinie 12.

2018-09-19 07:44
Plakat promujący I Ostrowiecki Półmaraton Leśny

Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec” zorganizuje w październiku tego roku I Ostrowiecki Półmaraton Leśny. Na stronie www.zapisy.ostrowiebiec.pl trwają zapisy.

2018-09-18 08:31
Pamiątkowe zdjęcie ostrowczan podczas 4. PKO Biegu Charytatywnego

Na 12 stadionach w całym kraju odbył się 4. PKO Bieg Charytatywny. Do rywalizacji mogły zgłosić się 5-osobowe sztafety. Dochód z imprezy przekazany zostanie na sfinansowanie obiadów dla dzieci.

2018-09-16 12:49
Ostrowczanie na trasie Movistar Lima 42K w Limie

W niedzielę 20 maja dwóch maratończyków z Ostrowca Świętokrzyskiego Piotr Dasios i Marcin Wiśniewski przebiegli Movistar Lima 42K czyli maraton w Limie, stolicy Peru (Ameryka Południowa). Piotr Dasios uzyskał czas 3.18.46 i zajął 161 miejsce w klasyfikacji open. Marcin Wiśniewski osiągnął czas 4.20.23 i zajął 1122 miejsce open.

2018-05-29 12:04
Uczestnicy charytatywnego biegu Kilometry Dobra

Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy "OstroBiec" i Grupa Kavarito wspólnie zorganizowało bieg charytatywny „Kilometry Dobra - bieg 12-godzinny”. Udział w biegu polegał na okrążenie stawów na Gutwinie dowolną ilość razy i wrzuceniu do puszki 1 zł za każde przebiegnięte okrążenie. Cały wpływ z imprezy przeznaczony został na remont Domu Dziecka w Denkowie

2018-05-21 09:53

W Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin odbył się Bieg Charytatywny dla Olesia. Imprezę zorganizowało Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec”, a patronat nad imprezą objął prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

2018-04-19 08:21