Aktualności - Ostrowiec Biega

Grafika promująca wydarzenie

Klub Uczelniany AZS Akademii Nauk Stosowanych im. J. Gołuchowskiego organizuje na Gutwinie 8 czerwca, w godz. od 10 do 15, Test Coopera. Aby wziąć udział w Teście Coopera należy zarejestrować się w biurze Testu Coopera, które działać będzie w miejscu wydarzenia w godzinach 9:00 - 12:30.

2024-05-29 16:26
Finisz w biegu najmłodszych dziewczynek.

Szkoła Podstawowa Nr 7 zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej Indywidualnych Biegów Przełajowych Szkół Podstawowych, które w sobotę odbyły się w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin. Podium w „drużynówce” uzupełniły PSP1 i PSP14. W zawodach wzięło udział 229 uczniów dziesięciu ostrowieckich szkół.

2024-05-27 11:41
Grafika promująca wydarzenie.

Organizowany po raz siódmy przez Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy "OstroBiec" Ostrowiecki Półmaraton Leśny odbędzie się 6 października w Bałtowie. Po raz drugi z rzędu gościć będzie u siebie biegaczy Bałtowski Kompleks Turystyczny JuraPark. Tradycyjnie do wyboru będą biegi na dystansach 21 i 7 kilometrów oraz marsz Nordic Walking na 7-kilometrowej trasie.

2024-05-23 13:44
Start do biegu głównego

W niedzielę w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin w Ostrowcu Świętokrzyskim po raz trzeci odbył się Piknik Integracyjny z Niebieskim Jeżykiem. Organizatorem imprezy był Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem i Innymi Niepełnosprawnościami "Niebieski Jeżyk". Partnerem wydarzenia było Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec”. W tym roku piękna pogoda i wspaniała atmosfera sprzyjała wspólnej zabawie i integracji.

2024-04-16 10:19
Infografika promująca imprezę.

14 kwietnia 2024 roku w Ośrodku Wypoczynkowym „Gutwin” w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się „Piknik Integracyjny z Niebieskim Jeżykiem”-edycja trzecia. Organizatorem pikniku jest Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem i Innymi Niepełnosprawnościami „Niebieski Jeżyk” oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Partnerem wydarzenia jest Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec”.

2024-03-21 12:03
Infografika promująca imprezę.

W piątek 22 marca w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin odbędzie się charytatywna impreza plenerowa "Bieg w Piżamach". Organizatorem wydarzenia w naszym mieście jest Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim, czyli popularna Samochodówka. Patronat honorowy objęli Starosta Ostrowiecki Marzena Dębniak oraz Wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec. Impreza wpisuje się w ogólopolską akcję Fundacji „Gdy Liczy się Czas”.

2024-03-20 07:48
Start do biegu i marszu na 5 kilometrów.

Czwarta odsłona biegu charytatywnego "ŁO-MEN-RUN w spódnicy" przeszła do historii. Organizatorzy imprezy - Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy "OstroBiec", Stowarzyszenie "Ostrowiecki Klub Amazonka" i Fundacja "Bo w Nas jest Moc" podkreślają, że mimo zimnej aury było fantastycznie, a gorąca zupa, energiczna zumba, ciepłe słowa prowadzącego i ogromna, rozgrzewająca energia serc uczestników imprezy sprawiły, że było cudownie. Wspólnie udało się zebrać 8140,51 zł, z przeznaczoniem na leczenie Leny.

2024-03-19 13:01
Grafika z logo biegu.

W niedzielę u 17 marca 2024 w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin odbędzie się charytatywna impreza biegowa „ŁO-MEN-RUN w spódnicy 4”. Organizatorem biegu są Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec” oraz nieformalna grupa biegowa ”KobieTY BIEGAJą”, a honorowy patronat objęli Wiceprezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec i Starosta Powiatu Ostrowieckiego Marzena Dębniak.

2024-03-06 08:18
Start do biegu głównego.

W niedzielę w Parku Miejskim odbył się 7. Bieg "Policz się z cukrzycą" zorganizowany przez Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy "OstroBiec" oraz Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim, przy współpracy m.in. Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddział Powiatowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Biegacze i chodziarze, których na starcie stanęło prawie 200 osób, zebrali 5380zł. Tradycyjnie całkowity zysk z biegu wsparł realizowany przez WOŚP Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi dla Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą.

2024-01-29 08:53
Grafika promująca imprezę.

Już po raz siódmy Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy OstroBiec zaprasza do wspólnego biegania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku impreza zorganizowana zostanie w Parku Miejskim w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tradycyjnie do wyboru będą też dwa główne dystanse oraz biegi dla dzieci.

2024-01-11 08:16
Strona:2345...23