Aktualności - Aktywna Majówka z MOSiRem

Infografika promująca wydarzenie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje szereg atrakcji na nadchodzącą „majówkę”. Zapraszamy osoby w każdym wieku do ośrodka Gutwin, gdzie czekać będzie wiele aktywności i dla najmłodszych, i dla starszych osób.

2024-04-24 09:11
Grafika promująca imprezę.

Odciągnij rodzinkę od ekranów telewizorów i zorganizuj wycieczkę do Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin i na Pływalnię Rawszczyzna! Przed nam długi weekend i wspaniała okazja do zaczerpnięcia świeżego powietrza oraz rozpoczęcia przygody ze sportem. Jeśli dotąd uprawiałeś jedną dyscyplinę lub nie uprawiałeś żadnej, to może jest dobry moment na spróbowanie czegoś nowego lub innego.

2023-04-28 14:41
Uczestnicy sprawdzianów biegowych organizowanych w ramach zajęć BBL

Biegowa Majówka z MOSiRem, zaplanowana na trzy dni - od 1 do 3 maja, rozpoczęła się od corocznego wiosennego sprawdzianu formy i sprzętu na dystansie 1 i 5 „gutwinów”. Dla uczestników 1-majowego biegania na Gutwinie była to okazja do sprawdzenia swojej formy, a dla organizatora możliwość sprawdzenia w warunkach „bojowych” sprzętu do pomiaru czasu – na kilkanaście dni przed inauguracją cyklu „VII MosirGutwinRun 2019 – Półmaraton i Maraton na raty” (pierwsza runda już 12 maja).

2019-05-02 09:14
Uczestnicy sprawdzianów biegowych organizowanych w ramach zajęć BBL

Majówka to tradycyjnie zwiększona aktywność biegaczy skupionych wokół akcji „Biegam Bo Lubię”. Przez trzy dni, od 1 do 3 maja od godziny 18.30, odbywać się będą zajęcia dla osób początkujących lub wręcz takich, które chciałyby dopiero rozpocząć przygodę z bieganiem.

2019-05-01 14:20

Wszystkie osoby, które chciałyby aktywnie spędzić majówkę, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowiec Św. zaprasza do udziału w zajęciach z nordic walkingu. Ta forma ruchu zdobywa coraz większą popularność wśród osób w każdym wieku i nikogo już nie dziwi widok spacerujących kobiet i mężczyzn z kijkami.

2016-04-19 08:54

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. zaprasza wszystkich miłośników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu na „Aktywną Majówkę z MOSiR-em”. Na specjalnie wyznaczonych trasach w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin i przyległym lesie, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, będzie można wziąć udział w zajęciach biegania i nordic walking.

2015-04-17 14:55

Długi weekend majowy to w kalendarzu ostrowieckiego biegacza tradycyjna „Biegowa Majówka”. Podczas czterech dni, od 1 do 4 maja, w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin organizowane będą godzinne zajęcia dla amatorów biegania oraz nordic walking.

2014-04-29 09:21

W dniach od 1 do 5 maja 2013r. w Ośrodku Rekreacyjnym Gutwin odbywały się zajęcia w ramach Biegowej Majówki z MOSiR-em. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosił mieszkańców Ostrowca Św. i okolic do aktywnego spędzenia długiego weekendu. Na wyznaczonych wokół wodnego akwenu trasach można było wspólnie z innymi amatorami sportu pobiegać lub wziąć udział w zajęciach coraz bardziej popularnego w naszym kraju nordic walking.

2013-05-06 08:36

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. zaprasza wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu na „Biegową Majówkę na Gutwinie”. Na specjalnie wyznaczonych trasach, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, będzie można pobiegać lub wziąć udział we wspólnych marszach nordic walking.

2013-04-28 18:25
Plakat promujący wydarzenie.
Plakat promujący wydarzenie.