Aktualności - MosirGutwinRun

Zwiększamy pulę nagród w XII MosirGutwinRun 2024!


Sylwester Lepiarz i Dominika Łukasiewicz na podium w klasyfikacji Super GutWINner 2020.

W 2024 roku jeszcze bardziej opłacać się będzie rywalizacja o tytuł Super GutWINnera w cyklu „XII MosirGutwinRun 2024 – Maraton i Półmaraton na raty”. Co ważne, więcej „zarobią” nie tylko zwycięzcy. Nowością będą nagrody również dla kolejnych na podium Super GutWINnerów!

Przypomnijmy, że co roku w ramach MosirGuwinRun Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przyznaje specjalne nagrody dla uczestników, którzy „zaliczą” maraton i półmaraton na raty oraz uzyskają najniższe wyniki czasowe (suma czasów maratonu i półmaratonu) oddzielnie w kategoriach mężczyzn i kobiet. W tym roku nagrody trafią do trzech najlepszych mężczyzn i trzech najlepszych kobiet w tej kategorii, a pula nagród finansowych w tej prestiżowej kategorii wzrośnie z 2 tysięcy do 6 tysięcy złotych!

Nagrody finansowe w kategorii „Super GutWINner 2024” mężczyzn i kobiet:
- 1500 zł brutto za 1. miejsce „Super GutWINner 2024”,
- 1000 zł. brutto za 2. miejsce, „1. Wice Super GutWINner 2024”,
- 500 zł. brutto za 3. miejsce. „2. Wice Super GutWINner 2024”.

Od czterech lat, odkąd w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin rywalizujemy o tytuły Super GutWINnera, tytuły te dzierżą bez przerwy dominatorzy ostrowieckiego biegania – Sylwester Lepiarz i Dominika Łukasiewicz. Czy zdobędą je po raz piąty z rzędu?

Zobacz klasyfikację Super GutWINnera w roku: 2020 | 2021 | 2022 | 2023

Pierwsza runda cyklu odbędzie się już 19 maja, a kolejne 9 czerwca, 14 lipca, 25 sierpnia, 15 września i 13 października.

Patronat honorowy: Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec i Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski.

Partnerzy: Zakład Produkcyjno – Handlowy Adax, Depil Concept, Ośrodek Szkolenia Kierowców ZygZak, Restauracja Primo, Domek Pod Gwiazdami, Konrad Słowik - Osteopatia i Fizjoterapia, Centrum Rehabilitacji Markmed, Sport Medical, Agencja Reklamowa KreoGraf, Bałtowski Kompleks Turystyczny, Gościniec Bałtowski Zapiecek, Szwajcaria Bałtowska, Restauracja Browar Bałtów, Biuro Ochrony Osób i Mienia Scorpion, MimiTorek, Salon Komputerowy Render 2000, Centrum Sport, Finow Polska, Pizzeria DaGrasso, Grupa Pałasz Ubezpieczenia, Studio Figura, Finow Polska Sp. z o.o., Fundacja Bo w Nas jest Moc.

Patroni medialni: Lokalna.TV, Radio Kielce, Radio Ostrowiec, Gazeta Ostrowiecka, Echo Dnia.

2024-04-10 13:21 | Autor: MOSiR