Aktualności - Ostrowiec Biega

Start do biegu głównego

W niedzielę w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin w Ostrowcu Świętokrzyskim po raz trzeci odbył się Piknik Integracyjny z Niebieskim Jeżykiem. Organizatorem imprezy był Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem i Innymi Niepełnosprawnościami "Niebieski Jeżyk". Partnerem wydarzenia było Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec”. W tym roku piękna pogoda i wspaniała atmosfera sprzyjała wspólnej zabawie i integracji.

2024-04-16 10:19
Infografika promująca imprezę.

14 kwietnia 2024 roku w Ośrodku Wypoczynkowym „Gutwin” w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się „Piknik Integracyjny z Niebieskim Jeżykiem”-edycja trzecia. Organizatorem pikniku jest Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem i Innymi Niepełnosprawnościami „Niebieski Jeżyk” oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Partnerem wydarzenia jest Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec”.

2024-03-21 12:03
Infografika promująca imprezę.

W piątek 22 marca w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin odbędzie się charytatywna impreza plenerowa "Bieg w Piżamach". Organizatorem wydarzenia w naszym mieście jest Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim, czyli popularna Samochodówka. Patronat honorowy objęli Starosta Ostrowiecki Marzena Dębniak oraz Wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec. Impreza wpisuje się w ogólopolską akcję Fundacji „Gdy Liczy się Czas”.

2024-03-20 07:48
Start do biegu i marszu na 5 kilometrów.

Czwarta odsłona biegu charytatywnego "ŁO-MEN-RUN w spódnicy" przeszła do historii. Organizatorzy imprezy - Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy "OstroBiec", Stowarzyszenie "Ostrowiecki Klub Amazonka" i Fundacja "Bo w Nas jest Moc" podkreślają, że mimo zimnej aury było fantastycznie, a gorąca zupa, energiczna zumba, ciepłe słowa prowadzącego i ogromna, rozgrzewająca energia serc uczestników imprezy sprawiły, że było cudownie. Wspólnie udało się zebrać 8140,51 zł, z przeznaczoniem na leczenie Leny.

2024-03-19 13:01
Grafika z logo biegu.

W niedzielę u 17 marca 2024 w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin odbędzie się charytatywna impreza biegowa „ŁO-MEN-RUN w spódnicy 4”. Organizatorem biegu są Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec” oraz nieformalna grupa biegowa ”KobieTY BIEGAJą”, a honorowy patronat objęli Wiceprezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec i Starosta Powiatu Ostrowieckiego Marzena Dębniak.

2024-03-06 08:18
Start do biegu głównego.

W niedzielę w Parku Miejskim odbył się 7. Bieg "Policz się z cukrzycą" zorganizowany przez Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy "OstroBiec" oraz Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim, przy współpracy m.in. Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddział Powiatowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Biegacze i chodziarze, których na starcie stanęło prawie 200 osób, zebrali 5380zł. Tradycyjnie całkowity zysk z biegu wsparł realizowany przez WOŚP Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi dla Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą.

2024-01-29 08:53
Grafika promująca imprezę.

Już po raz siódmy Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy OstroBiec zaprasza do wspólnego biegania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku impreza zorganizowana zostanie w Parku Miejskim w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tradycyjnie do wyboru będą też dwa główne dystanse oraz biegi dla dzieci.

2024-01-11 08:16
Pamiątkowe zdjęcie uczestników Biegu do Kapliczki przy leśniczówce Zwierzyniec.

Gwiazdki Moc & Tradycyjny Bieg Do Kapliczki, który odbył się w Święto Trzech Króli zgromadził ponad 120 osób. Wspólnie uczestnikom imprezy udało się zebrać do puszki 3786 złotych, które zostaną przekazane na rzecz Świąteczna Akcja "Gwiazdki Moc". Do wyboru były trzy dystanse i dwa sposoby pokonania tych tras - biegiem lub marszem. Pokonać można było ok. 5, 10 kilometrów lub półmaraton (ok. 21km).

2024-01-11 07:52
Pamiątkowe zdjęcie uczestników imprezy pod Kapliczką.

W sobotę 6 stycznia, tradycyjnie w Święto Trzech Króli, odbędzie się integracyjny Bieg do Kapliczki. W tym roku inicjatywa Ostrowieckiego Stowarzyszenia Biegaczy OstroBiec połączona zostanie ze Świąteczną Akcję Charytatywną „Gwiazdki Moc” prowadzonej przez Radio Ostrowiec.

2024-01-04 12:02
Uczestnicy imprezy w pamiątkowym zdjęciu z fotoramką.

4. Dyniowy Bieg po Szczęście za nami i jak zapewnia organizator imprezy - Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy "OstroBiec" - gorącej atmosfery nie udało się zgasić nawet przelotnemu deszczowi. Dzięki współpracy ze Stowarzyszenie "Źródło" i ogromnym sercom uczestników biegu udało się zebrać ponad 10.000 zł na terapie dla wychowanków Zespół Szkół Specjalnych W Ostrowcu Świętokrzyskim. Na dwóch dystansach wystartowało ponad 300 osób. Najlepsi w 5-kilometrowym biegu to Klaudia Szmigiel i Robert Majecki, a w marszu nordic walking Ewelina Zając i Paweł Heda.

2023-10-23 08:03
Strona:2345...23