Aktualności - Ostrowiec Biega

OstroBiec po raz czwarty zaprasza na ŁO-MEN-RUN w spódnicy


Grafika z logo biegu.

W niedzielę u 17 marca 2024 w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin odbędzie się charytatywna impreza biegowa „ŁO-MEN-RUN w spódnicy 4”. Organizatorem biegu są Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec” oraz nieformalna grupa biegowa ”KobieTY BIEGAJą”, a honorowy patronat objęli Wiceprezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec i Starosta Powiatu Ostrowieckiego Marzena Dębniak. Co ciekawe obowiązkowym elementem stroju biegowego jest spódnica, a zawodnik który wbiegnie na metę bez wspomnianego elementu garderoby zostanie... zdyskwalifikowany. Opłata startowa za udział w imprezie wynosi minimum 30 PLN i jest w całości przeznaczona na leczenie Leny podopiecznej Fundacji „Bo w Nas jest Moc”.

Program szczegółowy:
8:30 - otwarcie biura zawodów (namiot na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin),
10:15 - zamknięcie biura zawodów,
10:00 – wspólna rozgrzewka,
10:30 - start Biegu Wspólnego o dystansie 1km,
11:00 - start Biegu Głównego o dystansie 5 km oraz marszu Nordic Walking na 5km,
12:00 – wspólne morsowanie,
Ok 12:30 - dekoracja zwycięzców,
Przez cały okres imprezy: kiermasze ciast, rękodzieła, animacje dla dzieci.

Bieg Wspólny o długości ok. 1km odbywał się będzie na trasie wokół stawów na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin (limit czasu 20minut).
Trasa Biegu Głównego na dystansie 5km wyznaczona zostanie wokół stawów oraz na drogach leśnych w pobliżu Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin (limit czasu 1h20min). Marsz Nordic Walking odbywał się będzie na trasie Biegu Głównego i w tym samym limicie czasu.
Na imprezie nie będzie pomiaru czasu.

Przeczytaj: Regulamin.
Zapisz się: dostartu.pl.

2024-03-06 08:18 | Autor: MOSiR