Aktualności - Aktywna Majówka z MOSiRem

Aktywna Majówka 2024 na Gutwinie


Infografika promująca wydarzenie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje szereg atrakcji na nadchodzącą „majówkę”. Zapraszamy osoby w każdym wieku do ośrodka Gutwin, gdzie czekać będzie wiele aktywności i dla najmłodszych, i dla starszych osób.

„Aktywna Majówka 2024” zaplanowana jest na dni 1, 3, 4 i 5 maja (bez 2 maja). W każdy z tych dni w godzinach 16.00-19.00 dzieci pod okiem instruktorów będą mogły brać udział w przeróżnych animacjach sportowych, grach i zabawach.

We środę 1 maja w godzinach 16.00-18.00 zapraszamy (szczególnie seniorów) na marsz nordic walking prowadzony przez instruktorkę Marię Jaros. W pozostałe dni marsze nordic walking będą odbywać się pod okiem instruktorki Anny Kępczyńskiej w godzinach 17.00-18.00 i będą dostępne dla wszystkich chętnych. Zabierzcie całe rodziny i znajomych i wspólnie pospacerujcie po pięknych terenach zielonych! Zbiórka w okolicy budynku przy stawie. Udział we wszystkich ww. aktywnościach jest oczywiście bezpłatny. MOSiR zapewni kijki do nordic walking – „majówka” to idealny okres, żeby rozpocząć swoją przygodę z tą formą aktywności.

W „majówkę” ruszają także pozostałe atrakcje Gutwinu, czyli wypożyczalnia sprzętu pływającego, park linowy, sauna i dmuchańce.

2024-04-24 09:11 | Autor: MOSiR