Aktualności - Ostrowiec Biega

Samochodówka zaprasza na Bieg w Piżamach!


Infografika promująca imprezę.

W piątek 22 marca w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin odbędzie się charytatywna impreza plenerowa "Bieg w Piżamach". Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim, czyli popularna Samochodówka. Patronat honorowy objęli Starosta Ostrowiecki Marzena Dębniak oraz Wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec. Impreza wpisuje się w ogólopolską akcję Fundacji „Gdy Liczy się Czas”.

"Załóż piżamę w ramach solidarności z dziećmi chorymi na nowotwory z oddziałów onkologicznych" - brzmi hasło imprezy, która w najbliższy piątek o godzinie 9.30 rozpocznie się w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim. W planie imprezy jest między innymi bieg na dystansie 5km (start o 10.45) oraz bieg na dystansie 7km (11.15). W trakcie imprezy odbędą się również festiwal baniek mydlanych, malowanie i doczepianie włosów przygotowanych przez młodzież z CKZiU "Samochodówka".

Harmonogram imprezy:
9.30 Rejestracja uczestników, wydawanie pakietów startowych, otwarcie imprezy.
10.00 Rozgrzewka - Młodzieżowa Rada Miasta.
10.15 Rodzinny Bieg w Piżamach.
10.45 Bieg na dystansie 5km.
11.15 Bieg na dystansie 7km.
12.00 Zakończenie wydarzenia.

Opłaty:
- Dzieci, młodzież i osoby z niepełnosprawnością - symboliczna cegiełka,
- Osoby dorosłe - pakiet startowy w kwocie 30zł.

Partnerami imprezy są radni powiatowi Agnieszka Rogalińska, Mariusz Pasternak i Łukasz Dybiec oraz radni miejscy Joanna Pikus, Kamil Kutryba i Daniel Strojny.

2024-03-20 07:48 | Autor: MOSiR