Aktualności - Biegam Bo Lubię

Ruszyły zapisy do 2. edycji Biegam z czystą przyjemnością


Plakat akcji Biegam z czystą przyjemnością

To pierwszy event w historii polskich imprez masowych, który powstał z idei dbania o czysty sport. To projekt charytatywny łączący światy sportu zawodowego i amatorskiego, w którym ważne są cele: wsparcie finansowe sportowców, zaktywizowanie Polaków do ruchu w pandemii oraz edukacja o negatywnych skutkach dopingu.

Ale tego wszystkiego nie byłoby gdyby nie Wy – uczestniczy biegu, pasjonaci aktywności fizycznej.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, mamy dla Was 999 pakietów i trasę do pokonania na dystansie 9999 metrów. Bieg wirtualny zaczyna się o północy 9 kwietnia i kończy się o 23.59. To Wam zostawiamy decyzję, o której będziecie chcieli pobiec.

No chyba, że wolicie zbić piątkę z przyjacielem. Wtedy zapraszamy Was na godz. 9.30 do 9 lokalizacji w Polsce (Warszawa, Chorzów, Częstochowa, Opole, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Białystok, Gdańsk, Zielona Góra), gdzie przekażemy Wam osobiście pakiet startowy, a na mecie wręczymy medal.

Pakiet startowy będzie kosztował 29.99 zł. Dajemy możliwość wpłacenia wyższych kwot, jeśli poczujecie, że chcecie wesprzeć nasz wspólny cel charytatywny. O szczegółach, do kogo powędrują środki w 2. edycji, opowiemy wkrótce.

Niezmiennie najważniejszym przesłaniem wydarzenia jest zaproszenie Was do mądrego i odpowiedzialnego uprawiania sportu. Okazuje się bowiem, że świat sportu amatorskiego narażony jest na te same pokusy, co sport profesjonalistów. A przecież sport amatorski powinien być uprawiany, nie dla wyników a dla czystej przyjemności!

W pierwszej edycji zainteresowanie wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że dokładnie tak samo będzie w drugiej edycji, na którą, z czystą przyjemnością, serdecznie Was zapraszamy!

Linki: biegamzczystaprzyjemnoscia.pl | Wydarzenie na Facebooku

2022-02-09 10:33 | Autor: MOSiR