Aktualności - Ostrowieckie Biegi Niepodległości

Wybieramy Mistrza Kibicowania!


Biegacz na trasie Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2021

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, organizator Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2021 odbywającej się pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, zaprosił szkoły z terenu miasta do rywalizacji o tytuł „Mistrza Kibicowania”.

Ostrowieckie Biegi Niepodległości od kilku lat stanowią jeden z elementów obchodów rocznicy odzyskania niepodległości i dają możliwość włączenia się w obchody ludziom aktywnym sportowo. Kibicowanie z wykorzystaniem barw narodowych biegaczom rywalizującym na ulicach naszego miasta to również okazja do zademonstrowania postawy patriotycznej, a żywiołowy, kulturalny doping „dodaje skrzydeł” uczestnikom wydarzenia.

Szkoła, które zorganizowały na trasie Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2021 swój doping stanęły w szranki o tytuł „Mistrza Kibicowania”. Przesłane przez szkołę zdjęcie zostało zamieszczone w galerii Biegu na platformie Facebook na fanpage MOSiR, gdzie można oddawać głosy na najlepszą grupę kibicującą podczas Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2021.

Głosy będą liczone na podstawie ilości dowolnych reakcji na zdjęcia (Lubię to! / Super …). Głosowanie będzie trwać do 23 listopada do godz. 8.00. Szkoła, której zdjęcie będzie miało najwięcej reakcji zostanie nagrodzona sprzętem sportowym i okrzyknięta tytułem „Mistrza Kibicowania”.

2021-11-17 07:59 | Autor: MOSiR