Aktualności - Ostrowieckie Biegi Niepodległości

Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2018: pakiety startowe


Oznaczenie biura zawodów w Ostrowieckich Biegach Niepodległości

W ramach udziału w Ostrowieckich Biegach Niepodległości 2018 każdy uczestnik biegu na 10km i marszu nordic walking na 5km otrzyma pakiet startowy.

Pakiet startowy zapakowany zostanie w praktyczny worek (może służyć również jako plecak) z wykonanym trwałą metodą sublimacji okolicznościowym nadrukiem.W środku będzie m.in. numer startowy z czipem mierzącym czas, baton energetyczny i napój izotoniczny.

Wszyscy uczestnicy biegu na 10km i marszu na 5km otrzymają też po biegu wiadomość SMS z osiągniętym czasem i zajętym miejscem.

W bieżącej edycji Ostrowieckich Biegów Niepodległości zamiast tradycyjnej koszulki uczestnicy biegu na 10km i marszu na 5km otrzymają okolicznościową czapeczkę biegową z wykonanym trwałą metodą sublimacji okolicznościowym nadrukiem.Na uczestników biegu na 10km i marszu na 5km czeka też bogata strefa regeneracji. Po zakończonym biegu/marszu wszyscy otrzymają ciepły posiłek, a w Hali Sportowo - Widowiskowej, gdzie odbędzie się też ceremonia nagradzania najlepszych biegaczy, czekać będzie też "jogurtowy" posiłek regeneracyjny.

Wszyscy chętni będą też mogli w strefie regeneracji skorzystać ze stoisk z masażem.

Na mecie każdy uczestnik biegu na 10km i marszu na 5km otrzyma pamiątkowy (odlewany) medal.

2018-10-15 09:34 | Autor: JS