Aktualności

Grafika promująca imprezę.

Rozpoczęły się zapisy do 1. rundy „XII MosirGutwinRun 2024 – Maraton i Półmaraton na raty”. W ramach imprezy, która zaplanowana została na 19 maja, odbędą się biegi na dystansach ok. 10 i 5km oraz 5-kilometrowy marsz Nordic Walking. Jak co roku, co najmniej czterokrotne zaliczenie jednej z tych konkurencji w trakcie sześciu tegorocznych rund pozwoli na skompletowanie „na raty” jednego z dwóch popularnych długodystansowych biegów – maratonu (4 x 10.548m) lub półmaratonu (4 x 5274m).

2024-05-06 13:14
Franek, podopieczny Fundacji Bo w nas jest Moc.

Uczestnicy cyklu biegów „XII MosirGutwinRun 2024 – Maraton i Półmaraton na raty”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, wspierają Podopiecznego Fundacji Bo w Nas jest Moc Franka, 6-latka z ostrowieckiego osiedla Pułanki, który cierpi na padaczkę i autyzm dziecięcy. Franek musi chodzić na liczne terapie specjalistyczne i rehabilitację. Niestety, koszty prywatnych wizyt u specjalistów i nierefundowana rehabilitacja przewyższają możliwości finansowe jego rodziny, a tylko w ten sposób może zawalczyć o swoją samodzielność, o całe przyszłe życie.

2024-04-25 12:19
Infografika promująca wydarzenie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje szereg atrakcji na nadchodzącą „majówkę”. Zapraszamy osoby w każdym wieku do ośrodka Gutwin, gdzie czekać będzie wiele aktywności i dla najmłodszych, i dla starszych osób.

2024-04-24 09:11
Start do biegu głównego

W niedzielę w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin w Ostrowcu Świętokrzyskim po raz trzeci odbył się Piknik Integracyjny z Niebieskim Jeżykiem. Organizatorem imprezy był Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem i Innymi Niepełnosprawnościami "Niebieski Jeżyk". Partnerem wydarzenia było Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec”. W tym roku piękna pogoda i wspaniała atmosfera sprzyjała wspólnej zabawie i integracji.

2024-04-16 10:19
Sylwester Lepiarz i Dominika Łukasiewicz na podium w klasyfikacji Super GutWINner 2020.

W 2024 roku jeszcze bardziej opłacać się będzie rywalizacja o tytuł Super GutWINnera w cyklu „XII MosirGutwinRun 2024 – Maraton i Półmaraton na raty”. Co ważne, więcej „zarobią” nie tylko zwycięzcy. Nowością będą nagrody również dla kolejnych na podium Super GutWINnerów!

2024-04-10 13:21
Infografika promująca imprezę.

14 kwietnia 2024 roku w Ośrodku Wypoczynkowym „Gutwin” w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się „Piknik Integracyjny z Niebieskim Jeżykiem”-edycja trzecia. Organizatorem pikniku jest Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem i Innymi Niepełnosprawnościami „Niebieski Jeżyk” oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Partnerem wydarzenia jest Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec”.

2024-03-21 12:03
Infografika promująca imprezę.

W piątek 22 marca w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin odbędzie się charytatywna impreza plenerowa "Bieg w Piżamach". Organizatorem wydarzenia w naszym mieście jest Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim, czyli popularna Samochodówka. Patronat honorowy objęli Starosta Ostrowiecki Marzena Dębniak oraz Wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec. Impreza wpisuje się w ogólopolską akcję Fundacji „Gdy Liczy się Czas”.

2024-03-20 07:48
Start do biegu i marszu na 5 kilometrów.

Czwarta odsłona biegu charytatywnego "ŁO-MEN-RUN w spódnicy" przeszła do historii. Organizatorzy imprezy - Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy "OstroBiec", Stowarzyszenie "Ostrowiecki Klub Amazonka" i Fundacja "Bo w Nas jest Moc" podkreślają, że mimo zimnej aury było fantastycznie, a gorąca zupa, energiczna zumba, ciepłe słowa prowadzącego i ogromna, rozgrzewająca energia serc uczestników imprezy sprawiły, że było cudownie. Wspólnie udało się zebrać 8140,51 zł, z przeznaczoniem na leczenie Leny.

2024-03-19 13:01
Grafika z logo biegu.

W niedzielę u 17 marca 2024 w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin odbędzie się charytatywna impreza biegowa „ŁO-MEN-RUN w spódnicy 4”. Organizatorem biegu są Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec” oraz nieformalna grupa biegowa ”KobieTY BIEGAJą”, a honorowy patronat objęli Wiceprezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec i Starosta Powiatu Ostrowieckiego Marzena Dębniak.

2024-03-06 08:18
Start do biegu głównego.

W niedzielę w Parku Miejskim odbył się 7. Bieg "Policz się z cukrzycą" zorganizowany przez Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy "OstroBiec" oraz Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim, przy współpracy m.in. Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddział Powiatowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Biegacze i chodziarze, których na starcie stanęło prawie 200 osób, zebrali 5380zł. Tradycyjnie całkowity zysk z biegu wsparł realizowany przez WOŚP Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi dla Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą.

2024-01-29 08:53
Strona:124567...75
Plakat promujący wydarzenie.
Plakat promujący wydarzenie.