M-ce
Nr
Nazwisko i imię
Kat.
Klub
Miasto
Czas
1.
220
Pytel Maria
K-II
Szymanowski Triathlon Team
Starachowice
00:20:29
2.
216
Łukasiewicz Dominika
K-II
Ostrowiec Świętokrzyski
00:21:22
3.
132
Kacuga Kinga
K-II
BaŁtÓw
00:22:29
4.
12
NizioŁek Aleksandra
K-I
Sts SkarŻysko-kam.
Sadek
00:24:43
5.
139
Gębka Natalia
K-II
Zabiegane Starachowice
Starachowice
00:25:50
6.
56
Bezak Magdalena
K-II
Jędrzejów
00:25:51
7.
215
Korulczyk Katarzyna
K-III
Bbl Ostrowiec Świętokrzyski/sms
Ostrowiec Świętokrzyski
00:26:56
8.
122
Klin Małgorzata
K-I
Ostrowiec św.
00:27:19
9.
172
Kardaś Monika
K-II
Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus
Pawłów
00:27:30
10.
73
Przygoda Natalia
K-II
Miłków
00:28:05
11.
249
Kowalska Karolina
K-II
Kszo
Miłków
00:28:13
12.
11
Pyszkowska Urszula
K-III
Ostrobiec
Ostrowiec ŚwiĘtokrzyski
00:29:10
13.
173
Wrona Izabela
K-II
Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus
Pawłów
00:29:52
14.
72
Banaczkowska Aleksandra
K-II
Ostrowiec Św.
00:30:07
15.
36
Wąsik Patrycja
K-II
Ostrowiec Świętokrzyski
00:30:33
16.
20
Kucharska Agnieszka
K-III
Ostrowiec Św.
00:30:34
17.
210
Pasik Barbara
K-III
Ostrower
Ostrowiec Świętokrzyski
00:30:37
18.
19
Juśko Elwira
K-III
Ostrowiec Świętokrzyski
00:30:38
19.
252
Styczeń Monika
K-II
Ostrowiec Św.
00:30:39
20.
164
Bednarska Ewelina
K-III
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:35
21.
145
Kwiatkowska Hanna
K-III
0strowiec Sw
00:31:43
22.
198
Praga Ewelina
K-II
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:46
23.
60
Prus Marta
K-II
Lublin
00:32:08
24.
195
Tkaczyk-tofil Katarzyna
K-II
Bbl Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
00:32:24
25.
174
Lipa Dominika
K-II
Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus
Pawłów
00:32:34
26.
206
Tokarska Donata
K-II
Nietulisko Duże
00:32:55
27.
10
Maluha Anna
K-III
Ostrobiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:33:06
28.
4
Chudzik Katarzyna
K-III
Ostrowiec
00:33:19
29.
3
Kotwa Olga
K-III
Ostrowiec Świętokrzyski
00:33:20
30.
180
Karcz Anna
K-III
Baćkowice
00:34:16
31.
105
Moczyńska Joanna
K-II
Chmielów
00:34:41
32.
100
Bień Aleksandra
K-II
Ostrowiec Świętokrzyski
00:34:56
33.
248
Kowalewska Weronika
K-II
Zsp W Solcu Nad Wisłą
Ostrowiec
00:34:58
34.
102
Nowak Agnieszka
K-II
Ostrobiec
Ostrowiec Św.
00:35:06
35.
94
Skwarlińska Dorota
K-III
Starachowice
00:35:07
36.
16
Celary Małgorzata
K-II
Ostrowiec Świętokrzyski
00:35:28
37.
83
Machnicka Magdalena
K-II
Ostrowiec Świętokrzyski
00:35:45
38.
187
Isser - Dryka Agnieszka
K-II
Ostrowiec Świętokrzyski
00:36:01
39.
21
Skuza Agnieszka
K-III
Bbl
Ostrowiec
00:36:41
40.
260
JabŁoŃska Paulina
K-II
Ostrowiec Św.
00:36:50
41.
126
Majewska Monika
K-III
Ostrowiec Sw
00:37:28
42.
17
Celary Sandra
K-I
Ostrowiec Świętokrzyski
00:38:11
43.
52
Gruszka Ewa
K-III
Goździelin Biega
Ostrowiec Św.
00:38:32
44.
64
Majecka Karolina
K-II
Ostrowiec Świętokrzyski
00:39:42
DNS.
275
Pulsakowska Barbara
K-II
Ostrobiec
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
-
Dąbrowska Karolina
K-III
Zabiegane Starachowice
Gadka
-
DNS.
-
Sokołowska Agnieszka
K-II
Starachowice
-
DNS.
200
Chmiel Natalia
K-II
Kkl
Bilcza
-
DNS.
-
Soboń Julia
K-II
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
299
Gałka Joanna
K-III
Ostrowiec Św.
-
DNS.
337
JagieŁo
Kinga
K-II
Lubienia Team/ Husaria Race Team
Starachowice
-