Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2015 - Wyniki Biegów Szkolnych


2005-2006 (klasy III–IV szkół podstawowych) - dziewczęta
1. Pola Imielińska (SP Rudnik)
2. Katarzyna Zarychta (SP Rudnik)
3. Magdalena Borkowska (SP Rudnik)
4. Paulina Nowiska (PSP5 Ostrowiec Św.)
5. Oliwia Dyka (PSP5 Ostrowiec Św.)
6. Milena Piwnik (NSP Ostrowiec Św.)
7. Patrycja Gajowik (PSP4 Ostrowiec Św.)
8. Karolina Adamczyk (PSP5 Ostrowiec Św.)
9. Alicja Woś (PSP5 Ostrowiec Św.)
10. Małgorzata Kozłowska (PSP5 Ostrowiec Św.)
Ukończyło: 103 osoby.

2005-2006 (klasy III–IV szkół podstawowych) - chłopcy
1. Paweł Zdyb (PSP5 Ostrowiec Św.)
2. Jakub Kowalski (PSP7 Ostrowiec Św.)
3. Maciej Kuziemka (PSP7 Ostrowiec Św.)
4. Maksymilian Krawiec (PSP5 Ostrowiec Św.)
5. Michał Niedbała (PSP7 Ostrowiec Św.)
6. Alan Sadłos (PSP5 Ostrowiec Św.)
7. Filip Pasiek (PSP10 Ostrowiec Św.)
8. Kornel Wąsik (PSP14 Ostrowiec Św.)
9. Piotr Stec (PSP1 Ostrowiec Św.)
10. Mateusz Sienniak (PSP3 Ostrowiec Św.)
Ukończyło: 125 osób.

2003-2004 (klasy V–VI szkół podstawowych) - dziewczęta
1. Małgorzata Klin (PSP9 Ostrowiec Św.)
2. Olga Bernaciak (LKB Rudnik)
3. Patrycja Bikka (LKB Rudnik)
4. Julia Cieśla (PSP7 Ostrowiec Św.)
5. Karolina Walkiewicz (LKB Rudnik)
6. Wiktoria Olesińko (LKB Rudnik)
7. Oliwia Czechowska (PSP5 Ostrowiec Św.)
8. Julia Mendyk (PSP5 Ostrowiec Św.)
9. Katarzyna Kilmas (PSP1 Ostrowiec Św.)
10. Gabriela Surowiec (PSP1 Ostrowiec Św.)
Ukończyło: 109 osób.

2003-2004 (klasy V–VI szkół podstawowych) - chłopcy
1. Krystian Nowak (PSP5 Ostrowiec Św.)
2. Bartłomiej Bracha (PSP5 Ostrowiec Św.)
3. Adam Bajorski (PSP6 Radom)
4. Jakub Ciemiega (LKB Rudnik)
5. Krystian Ślifien (LKB Rudnik)
6. Dominik Dąbrowski (PSP10 Ostrowiec Św.)
7. Patryk Niwójt (PSP10 Ostrowiec Św.)
8. Hubert Sobczyk (PSP1 Ostrowiec Św.)
9. Mateusz Łojek (PSP8)
10. Hubert Dąbrowski (PSP3 Ostrowiec Św.)
Ukończyło: 98 osób.

2000-2002 (gimnazja) - dziewczęta
1. Julia Szymkiewicz (PG Małogoszcz)
2. Natalia Góra (PG Rudnik)
3. Maja Dyoniziak (PG Rudnik)
4. Marta Strzelecka (LKB Rudnik)
5. Agnieszka Jezierska (NG Ostrowiec Św.)
6. Karolina Drożdżak (PG3 Ostrowiec Św.)
7. Wiktoria Górczyńska (PG3 Ostrowiec Św.)
8. Klaudia Gawron (Gim. Częstocice Ostrowiec Św.)
9. Boada Rueda (PG3 Ostrowiec Św.)
10. Sandra Skuza (PG3 Ostrowiec Św.)
Ukończyło: 66 osób.

2000-2002 (gimnazja) - chłopcy
1. Bartosz Bernaciak (PG Rudnik)
2. Krystian Stachula (PG4 Ostrowiec Św.)
3. Dawid Bilski (PG Rudnik)
4. Dariusz Kliś (MOS Ostrowiec Św.)
5. Jakub Kurek (PG5 Ostrowiec Św.)
6. Krystain Furman (PSP1 Ostrowiec Św.)
7. Maciek Gajewski (PG4 Ostrowiec Św.)
8. Mateusz Biedka (NG Ostrowiec Św.)
9. Radosław Gruz (PG3 Ostrowiec Św.)
10. Dominik Szymanek (MOS Ostrowiec Św.)
Ukończyło: 74 osoby.

W biegu przedszkolaków (chłopcy i dziewczęta) ukończyło 107 osób.

W biegu klas I-II szkół podstawowych (chłopcy i dziewczęta) ukończyło: 141 osób.

W sumie 868 osoby (w tym 45 - kupony niewypełnione).


Klasyfikacja za najliczniejszy udział uczniów szkół:
1. PSP7 - 101 osób
2. PSP3 - 96 osób
3. PSP5 - 87 osób
4. PSP1 - 67 osób
5. PSP10 - 65 osób
6. PG3 - 51 osób
7. PSP9 - 40 osób
8. PG4 - 37 osób
9. PSP4 - 31 osób
10. PSP14 - 29 osób
11. PG1 - 10 osób
12. PG5 - 7 osób

Klasyfikacja za udział największego odsetka uczniów szkoły:
1. PSP10 - 48,87%
2. PSP3 - 36,50%
3. PSP9 - 26,49%
4. PSP7 - 23,28%
5. PSP1 - 12,05%
6. PSP5 - 11,60%
7. PG3 - 9,83%
8. PSP4 - 8,60%
9. PG4 - 8,43%
10. PG5 - 6,80%
11. PSP14 - 4,72%
12. PG1 - 2,11%

Plakat promujący wydarzenie.
Plakat promujący wydarzenie.