XII MosirGutwinRun 2024 - runda 1 - Nordic Walking - Kategoria: Open

Półmaraton na raty - 5274m

M-ce
Nr
Nazwisko i imię
Kat.
Klub
Miasto
Czas
1.
312
Heda Paweł
M-50
KuNie
Nietulisko Duże
00:36:57
2.
250
Zając Ewelina
K-40
Kijowa Wataha
Ostrowiec Świętokrzyski
00:37:25
3.
347
Kowalski Mateusz
M-16
Ostrowiec Świętokrzyski
00:38:01
4.
73
Zaleski Robert
M-50
Kunów
00:38:40
5.
82
Tworzewski Krzysztof
M-40
Kijowa Wataha
Ostrowiec Świętokrzyski
00:38:52
6.
204
Sala Michal
M-50
Kijowa Wataha
Mlynek
00:40:52
7.
310
Giez Sebastian
M-40
Kijowa Wataha
Ostrowiec Świętokrzyski
00:41:50
8.
421
Maciejko Antoni
M-60
Kijowa Wataha
Denkówek
00:42:02
9.
305
Kucharski Krzysztof
M-60
Ostrowiec Świętokrzyski
00:42:20
10.
126
Kępczyńska Anna
K-50
Ostrowiec Świętorzyski
00:42:42
11.
145
Ludynia Renata
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:42:58
12.
198
Rolska Ewelina
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:43:07
13.
3
Isser - Dryka Agnieszka
K-30
OstroBiec
Ostrowiec Świętorzyski
00:43:46
14.
426
Walczyk Ewelina
K-40
Kijowa Wataha / CBL
Ostrowiec Świętokrzyski
00:44:05
15.
131
Kolodziejczak Magdalena
K-40
Lemierze
00:44:10
16.
111
Wójtowicz Magdalena
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:44:23
17.
264
Przydatek Karolina
K-13
Kijowa Wataha
Ostrowiec Świętokrzyski
00:44:36
18.
79
Żurek Justyna
K-40
Kijowa Wataha
Grójec
00:44:50
19.
223
Szutkowska Sylwia
K-40
Kijowa Wataha
Ostrowiec Świętokrzyski
00:45:17
20.
275
Kamiński Paweł
M-45
Kijowa Wataha
Ostrowiec Świętokrzyski
00:45:40
21.
212
Słowik Małgorzata
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:46:12
22.
309
Giez Mikołaj
M-13
Ostrowiec Świętokrzyski
00:46:22
23.
115
Janus Agata
K-16
Kunów
00:46:23
24.
61
Sejmicki Stanisław
M-60
Kijowa Wataha
Ostrowiec Świętokrzyski
00:46:43
25.
67
Sejmicka Ilona
K-50
Kijowa Wataha
Ostrowiec Świętokrzyski
00:46:45
26.
123
Kawa Monika
K-40
Kijowa Wataha
Ostrowiec Świętokrzyski
00:47:11
27.
274
Adamczak Piotr
M-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:47:39
28.
185
Pożoga Kasia
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:47:57
29.
238
Walczyński Stanisław
M-13
Kijowa Wataha
Kunów
00:48:02
30.
427
Górczyńska Ilona
K-16
Ostrowiec Świętokrzyski
00:48:04
31.
237
Walczyński Marcin
M-45
10 ŚBOT / Kijowa Wataha
Kunów
00:48:17
32.
124
Kawa Jacek
M-45
Kijowa Wataha
Ostrowiec świętokrzyski
00:48:26
33.
15
Kosmaciński Tomasz
M-45
Stowarzyszenie Morsy i Foczki
Ostrowiec Świętokrzyski
00:48:30
34.
14
Kałuża Karolina
K-30
Stowarzyszenie Morsy i foczki
Ostrowiec Świętokrzyski
00:48:43
35.
420
Maciejko Elwira
K-50
Kijowa Wataha
Denkówek
00:48:47
36.
154
Miller Danuta
K-70
Kijowa Wataha
Ostrowiec Świętokrzyski
00:49:21
37.
431
Sienniak - Soja Agnieszka
K-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:49:37
38.
430
Górecka Anna
K-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:49:46
39.
418
Tokarska Ewa
K-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:49:58
40.
432
Pasternak Ewa
K-40
COSA DR
Ostrowiec Świętokrzyski
00:50:03
41.
56
Czuba Małgorzata
K-50
Kijowa Wataha
Ostrowiec Świętokrzyski
00:50:13
42.
74
Zaleska Dorota
K-50
Kunów
00:50:35
43.
21
Bugajski Piotr
M-40
Kijowa Wataha
Miłkowska Karczma
00:50:49
44.
16
Bugajska Maja
K-13
Kijowa Wataha
Miłkowska Karczma
00:50:49
45.
143
Lange Joanna
K-50
Team Amazonki
Ostrowiec Świętokrzyski
00:51:12
46.
308
Giez Igor
M-13
Ostrowiec Świętokrzyski
00:51:14
47.
268
Adamczak Aleksandra
K-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:51:34
48.
342
Zarzycka Bożena
K-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:51:34
49.
336
Brodawka Justyna
K-30
Żerniki
00:51:58
50.
37
Bogdanowicz Marta
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:52:04
51.
302
Świercz Anna
K-40
Janik
00:52:06
52.
163
Milner Mirosław
M-60
Kijowa Wataha
Ostrowiec Świętokrzyski
00:52:08
53.
95
Gawlak Józefa
K-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:53:08
54.
322
Sudy - Krzysiek Maria
K-40
Krzczonowice
00:54:09
55.
20
Bugajska Milena
K-30
Kijowa Wataha
Miłkowska Karczma
00:54:10
56.
17
Bugajska Iga
K-13
Miłkowska Karczma
00:54:11
57.
323
Puławska Ewelina
K-40
Krzczonowice
00:54:12
58.
169
Milner Małgorzata
K-50
Kijowa Wataha
Ostrowiec Świętokrzyski
00:54:30
59.
96
Gawlik Justyna
K-40
Team Amazonki
Ostrowiec Świętokrzyski
00:55:52
60.
149
Madeja Teresa
K-50
Saron Team
Ostrowiec Świętokrzyski
00:55:57
61.
256
Zdonek Regina
K-50
Team Amazonki
Ostrowiec Świętokrzyski
00:55:57
62.
236
Walczyńska Ewa
K-40
Kijowa Wataha
Kunów
00:56:39
63.
157
Moskalik Maciej
K-50
Team Amazonki
Ostrowiec Świętokrzyski
00:58:31
64.
218
Starachowska Ewelina
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:58:32
65.
295
Wolak Dorota
K-50
Team Amazonki
Ostrowiec Świętokrzyski
00:58:33
66.
156
Moskalik Elżbieta
K-50
Team Amazonki
Ostrowiec Świętokrzyski
00:58:34
67.
191
Reczko Sylwia
K-40
Reczusie
Szewna
01:05:26
68.
192
Reczko Agnieszka
K-16
Reczusie
Szewna
01:05:26
69.
227
Świercz Lucyna
K-50
Team Amazonki
Ostrowiec Świętokrzyski
01:06:13
70.
294
Kamińska Maria
K-50
Team Amazonki
Ostrowiec Świętokrzyski
01:06:14
71.
205
Seremak Martyna
K-16
Kunów
01:08:02
72.
206
Seremak Aleksandra
K-16
Ostrowiec Świętokrzyski
01:08:02
73.
252
Zaleska - Seremak Monika
K-50
Kunów
01:08:04
DNS.
458
Walczak Bernadeta
K-50
Team Amazonki
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
263
Kałuża Bartosz
M-13
Morsy
Ostrowiec świętokrzyski
-
DNS.
214
Sobusiak Małgorzata
K-50
SARON Team
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
199
Rolski Grzegorz
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
165
Ogórek Elżbieta
K-50
Team Amazonki
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
100
Machnicka Zuzanna
K-13
UKS Czwórka
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
84
Machnicka Magdalena
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
59
Dębniak Konrad
M-30
Kijowa Wataha
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
25
Andryka Agnieszka
K-50
Team Amazonki
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
4
Isser - Dryka Aleksandra
K-16
OstroBiec
Ostrowiec Świętorzyski
-
DNF - nie ukończył | DNS - nie wystartował

W przypadku pytań - dzwoń: 41 2475516 (pn-pt, 7:00-15:00).