XII MosirGutwinRun 2024 - runda 1 - Kategoria: Open

Maraton na raty - 10548m

M-ce
Nr
Nazwisko i imię
Kat.
Klub
Miasto
Czas
1.
271
Lepiarz Sylwester
M-30
LKB Rudnik / Alpin Sport Team
Wronów
00:35:02
2.
228
Teliga Rafał
M-30
Dream Team Wokół Łysej Góry
Huta Nowa
00:37:50
3.
130
Kolaszt Michał
M-40
Iłża Pędzi
Iłża
00:38:37
4.
173
Jagieło Michał
M-30
Lubienia
00:38:49
5.
303
Sulik Konrad
M-45
Sport Medical
Ostrowiec Świętokrzyski
00:39:18
6.
330
Misztal Marcin
M-40
Dream Team Wokół Łysej Góry
Huta Nowa
00:40:45
7.
208
Skowron Andrzej
M-45
Łódź
00:40:53
8.
226
Śpiewak Damian
M-20
Starachowice
00:41:10
9.
23
Wosik Wojciech
M-30
10 ŚBOT / Daniel Wosik Tervel Team
Nietulisko Małe
00:41:20
10.
2
Dryka Emil
M-40
OstroBiec
Ostrowiec Świętorzyski
00:41:24
11.
118
Kania Damian
M-30
DB-trans Starachowice
Styków
00:41:33
12.
150
Łukasiewicz Dominika
K-30
Run Radical
Ostrowiec Świętokrzyski
00:41:57
13.
331
Bera Sylwester
M-45
Dream Team Wokół Łysej Góry
Huta Koszary
00:42:04
14.
13
Świercz Dawid
M-20
STS Zgoda Janik
Janik
00:42:14
15.
1
Rożek Krzysztof
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
00:42:57
16.
151
Majchrzak Sławomir
M-50
UKS Tychów Stary
Tychów Stary
00:43:02
17.
68
Dudek Gabriel
M-30
Opatów
00:43:03
18.
244
Wosiek Paweł
M-45
OstroBiec
Ostrowiec Świętorzyski
00:43:07
19.
172
Czyż Marcin
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:43:24
20.
328
Niedziela Sławomir
M-50
Szewna
00:43:31
21.
219
Starachowski Łukasz
M-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:43:40
22.
350
Dasios Piotr
M-50
Jano Sport Team
Ostrowiec Świętokrzyski
00:43:58
23.
261
Lenart Marcin
M-45
Pazerni na Sport Lipsko
Lipsko
00:44:02
24.
43
Borek Patryk
M-30
Radom
00:44:43
25.
211
Skuza Sebastian
M-30
Team Kostera
Starachowice
00:45:18
26.
200
Rozwadowski Dariusz
M-50
Rudka
00:45:48
27.
10
Barański Rafał
M-45
SMS Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski
00:46:01
28.
30
Bogucki Ireneusz
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
00:46:07
29.
315
Tokarski Tomasz
M-50
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:46:20
30.
170
Partyka Andrzej
M-50
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:46:21
31.
49
Chodakowski Rafał
M-45
Smyków
00:46:45
32.
189
Rejkowicz Marcin
M-40
Piaski Brzóstowskie
00:46:55
33.
277
Przeworska Basia
K-40
Czarnecki Run Team
Łączna
00:47:01
34.
29
Bernaciak Mariusz
M-30
Brody
00:47:09
35.
129
Klechowski Paweł
M-20
Ostrowiec Świętokrzyski
00:47:15
36.
311
Florys Jakub
M-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:47:27
37.
285
Leśniewski Andrzej
M-60
Ostrowiec Świętokrzyski
00:47:30
38.
159
Myśliwska Kinga
K-30
TRI AMO / Kwadrans Team
Ostrowiec Świętokrzyski
00:47:31
39.
180
Połowniak Marcin
M-40
Stalowe Konie
Kolonia Piaski
00:47:31
40.
482
Tracz Piotr
M-20
Ostrowiec Świętokrzyski
00:47:38
41.
229
Tołkacz Mateusz
M-20
10 ŚBOT
Bodzechów
00:48:00
42.
339
Wojton Karol
M-40
Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać
Kielce
00:48:09
43.
75
Wróbel Marcin
M-45
Oldboys KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:48:48
44.
28
Bera Rafał
M-40
Huta Nowa
00:49:09
45.
197
Rokita Andrzej
M-45
Ruda Kościelna
00:49:13
46.
110
Juśko Rafał
M-45
Kwadrans Team
Ostrowiec Świętokrzyski
00:49:36
47.
19
Niewójt Piotr
M-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:49:56
48.
62
Dereń Wojtek
M-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:50:20
49.
262
Jankowski Andrzej
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
00:50:35
50.
179
Pastuszka Mariusz
M-30
Olimpijczyk Huta
Lipsko
00:50:36
51.
47
Can Bedrettin
M-30
Galatasaray
Warszawa
00:50:48
52.
312
Heda Paweł
M-50
KuNie
Nietulisko Duże
00:51:01
53.
216
Sokół Ula
K-40
ZSOMS / BBL / OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:51:01
54.
257
Zięba Łukasz
M-40
Baćkowice
00:51:23
55.
195
Rędziak Krzysztof
M-45
Sandomierz
00:52:13
56.
296
Wójcik Michał
M-45
TRI AMO / Pazerni na Sport Lipsko
Lipsko
00:52:15
57.
269
Heba Tomasz
M-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:52:38
58.
76
Żabicka Julita
K-30
Dąbrowski Team
Ostrowiec Świętokrzyski
00:52:38
59.
500
Sejdziński Adrian
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:52:52
60.
334
Starba Krzysztof
M-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:53:01
61.
162
Nowak Tomasz
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:53:15
62.
222
Biskupski Tomasz
M-45
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:53:36
63.
300
Donoch Piotr
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
00:53:52
64.
241
Wnuk Adrian
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:53:53
65.
53
Czapka Grzegorz
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:53:57
66.
132
Konieczny Sylwester
M-60
Szydłowiec
00:54:01
67.
239
Wiatrowska Magdalena
K-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:54:04
68.
18
Niewójt Marzena
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:54:13
69.
171
Cedro Ryszard
M-50
Wilków
00:54:15
70.
221
Surmański Maciej
M-20
Rzeszów
00:54:23
71.
65
Dorosz Mariusz
M-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:55:21
72.
333
Piętka Jakub
M-20
Ćmielów
00:56:04
73.
7
Kosanowski Jan
M-16
Ostrowiec Świętokrzyski
00:56:25
74.
147
Łasak Maciej
M-16
STS Zgoda Janik
Ostrowiec Świętokrzyski
00:56:26
75.
72
Łukasik Piotr
M-50
OstroBiec
Chmielów
00:56:40
76.
137
Krawczyński Janusz
M-50
Ostrobiec
Gromadzice
00:56:47
77.
102
Grzeszczyk Piotr
M-40
HBKT
Ostrowiec Świętokrzyski
00:56:53
78.
242
Wnuk Maciej
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
00:57:50
79.
206
Seremak Aleksandra
K-16
Ostrowiec Świętokrzyski
00:58:06
80.
252
Zaleska - Seremak Monika
K-50
Kunów
00:58:06
81.
27
Bednarska Marlena
K-30
Gromadzice
00:59:35
82.
213
Smoliński Zbigniew
M-50
Bałtów
00:59:42
83.
316
Tokarski Bartosz
M-16
Ostrowiec Świętokrzyski
01:00:21
84.
69
Karcz Mariusz
M-45
Olszownica
01:00:22
85.
272
Ryś Ireneusz
M-60
Trekking Team Ostrowiec
Ostrowiec Świętokrzyski
01:00:47
86.
152
Mazur Łukasz
M-40
Ostrowiec Świętokrzyski
01:01:17
87.
66
Polit Sebastian
M-50
Ostrowiec Świętokrzyski
01:02:42
88.
193
Reszczyk Paweł
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
01:02:53
89.
80
Chmielewski Tomasz
M-40
Handballowy Ostrowiec
Ostrowiec Świętokrzyski
01:07:40
90.
270
Jackowska Katarzyna
K-50
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
01:08:20
91.
292
Gruszka Marcin
M-45
Goździelin Biega
Ostrowiec Świętokrzyski
01:08:22
92.
332
Piętka Dariusz
M-50
Ćmielów
01:09:41
93.
281
Lipczyński Rafał
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
01:09:45
94.
122
Kasprzycka Nikola
K-16
Ostrowiec Świętokrzyski
01:11:04
95.
114
Jałocha Jacek
M-40
KuNie
Kunów
01:11:55
96.
337
Strojna Justyna
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
01:12:07
97.
50
Górczyńska Stella
K-50
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
01:12:20
98.
166
Ostrowski Arek
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
01:13:53
99.
335
Mucha Piotr
M-40
Ostrowiec Świętokrzyski
01:14:52
DNS.
284
Fotyga Agnieszka
K-50
OstroBiec
Ostrowiec świętokrzyski
-
DNS.
267
Bury Paweł
M-45
Józefosław
-
DNS.
263
Kałuża Bartosz
M-13
Morsy
Ostrowiec świętokrzyski
-
DNS.
260
Szcześniak Czesław
M-60
Szydłowiec
-
DNS.
259
Żelaszczyk Mateusz
M-20
Chmielów
-
DNS.
231
Tusiński Seweryn
M-45
Ostrobiec
Chmielów
-
DNS.
190
Reczko Dariusz
M-50
Reczusie
Szewna
-
DNS.
138
Krzysiek Dawid
M-20
UKSM Ekipa Bielachy
Bieliny
-
DNS.
103
Górczyński Robert
M-50
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
101
Gontarczyk Rafał
M-30
GONTI Running Team
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
97
Gębka Karol
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
91
Gagat Mateusz
M-40
10 ŚBOT
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
88
Florys Łukasz
M-50
Zabiegane Starachowice
Starachowice
-
DNS.
86
Słowik Konrad
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
83
Machnicki Paweł
M-40
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
78
Pudło Sebastian
M-45
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
71
Milner Jacek
M-50
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
70
Milner Anna
K-50
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
55
Czuba Radosław
M-50
BBL
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
42
Stalowski Paweł
M-40
Gromadzice
-
DNS.
41
Dąbrowski Łukasz
M-40
Trekking Team Ostrowiec / Kwadrans Team
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
40
Stalowska Jolanta
K-40
OstroBiec
Gromadzice
-
DNS.
36
Bieniek Krzysztof
M-40
Trekking Team Ostrowiec
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
6
Woźniak Paweł
M-50
Ostrowiec Świętokrzyski
-

Półmaraton na raty - 5274m

M-ce
Nr
Nazwisko i imię
Kat.
Klub
Miasto
Czas
1.
271
Lepiarz Sylwester
M-30
LKB Rudnik / Alpin Sport Team
Wronów
00:17:36
2.
101
Gontarczyk Rafał
M-30
GONTI Running Team
Ostrowiec Świętokrzyski
00:18:51
3.
228
Teliga Rafał
M-30
Dream Team Wokół Łysej Góry
Huta Nowa
00:19:27
4.
9
Lewocha Rafał
M-45
Woźniak Running Team
Jastrząb
00:19:46
5.
173
Jagieło Michał
M-30
Lubienia
00:20:36
6.
138
Krzysiek Dawid
M-20
UKSM Ekipa Bielachy
Bieliny
00:20:49
7.
150
Łukasiewicz Dominika
K-30
Run Radical
Ostrowiec Świętokrzyski
00:21:03
8.
330
Misztal Marcin
M-40
Dream Team Wokół Łysej Góry
Huta Nowa
00:21:25
9.
226
Śpiewak Damian
M-20
Starachowice
00:21:42
10.
118
Kania Damian
M-30
DB-trans Starachowice
Styków
00:21:47
11.
68
Dudek Gabriel
M-30
Opatów
00:21:58
12.
259
Żelaszczyk Mateusz
M-20
Chmielów
00:22:06
13.
23
Wosik Wojciech
M-30
10 ŚBOT / Daniel Wosik Tervel Team
Nietulisko Małe
00:22:21
14.
331
Bera Sylwester
M-45
Dream Team Wokół Łysej Góry
Huta Koszary
00:22:21
15.
13
Świercz Dawid
M-20
STS Zgoda Janik
Janik
00:22:31
16.
151
Majchrzak Sławomir
M-50
UKS Tychów Stary
Tychów Stary
00:22:41
17.
1
Rożek Krzysztof
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
00:22:58
18.
94
Gawlak Łukasz
M-40
OstroBiec / 10 ŚBOT
Ostrowiec Świętokrzyski
00:23:00
19.
328
Niedziela Sławomir
M-50
Szewna
00:23:02
20.
220
Starachowski Mateusz
M-16
Ostrowiec Świętokrzyski
00:23:14
21.
410
Czarnecki Aleks
M-16
Sekcja Bokserska KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:23:18
22.
97
Gębka Karol
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:23:35
23.
245
Woźniak Beata
K-16
Ostrowiec Świętokrzyski
00:23:36
24.
219
Starachowski Łukasz
M-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:23:37
25.
277
Przeworska Basia
K-40
Czarnecki Run Team
Łączna
00:23:50
26.
125
Kawalec Konrad
M-30
Starachowice
00:23:59
27.
10
Barański Rafał
M-45
SMS Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski
00:24:03
28.
244
Wosiek Paweł
M-45
OstroBiec
Ostrowiec Świętorzyski
00:24:04
29.
103
Górczyński Robert
M-50
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:24:20
30.
207
Seweryn Kamil
M-30
Ostrowiec Świętorzyski
00:24:41
31.
29
Bernaciak Mariusz
M-30
Brody
00:24:50
32.
229
Tołkacz Mateusz
M-20
10 ŚBOT
Bodzechów
00:24:59
33.
170
Partyka Andrzej
M-50
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:25:06
34.
181
Połowniak Dawid
M-13
Stalowe Konie
Kolonia Piaski
00:25:06
35.
47
Can Bedrettin
M-30
Galatasaray
Warszawa
00:25:08
36.
49
Chodakowski Rafał
M-45
Smyków
00:25:11
37.
159
Myśliwska Kinga
K-30
TRI AMO / Kwadrans Team
Ostrowiec Świętokrzyski
00:25:13
38.
129
Klechowski Paweł
M-20
Ostrowiec Świętokrzyski
00:25:29
39.
273
Da Silva Nogueira Tiago
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:25:46
40.
89
Frejlich Dawid
M-30
Wprowadzamy
Ostrowiec Świętokrzyski
00:26:00
41.
327
Górczyński Damian
M-20
Ostrowiec Świętokrzyski
00:26:00
42.
304
Czopek Marcin
M-45
amator
Ostrowiec Świętokrzyski
00:26:04
43.
401
Frejlich Piotr
M-13
Miłkowska Karczma
00:26:13
44.
113
Jałocha Kacper
M-13
Stalowe Konie / KuNie
Kunów
00:26:19
45.
45
Brożek Tomasz
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:26:23
46.
144
Lipka Tomasz
M-40
BBL
Ostrowiec Świętokrzyski
00:26:23
47.
301
Świercz Jacek
M-45
OstroBiec
Janik
00:26:26
48.
297
Korulczyk Katarzyna
K-40
BBL
Ostrowiec Świętokrzyski
00:26:28
49.
107
Hankus Ewa
K-40
Chmielów
00:26:31
50.
19
Niewójt Piotr
M-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:26:33
51.
197
Rokita Andrzej
M-45
Ruda Kościelna
00:26:40
52.
338
Pięta Marlena
K-40
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:26:40
53.
424
Górnisiewicz Jakub
M-16
Sekcja Bokserska KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:26:48
54.
276
Gontarczyk Sebastian
M-20
GONTI Running Team
Ostrowiec Świętokrzyski
00:26:54
55.
110
Juśko Rafał
M-45
Kwadrans Team
Ostrowiec Świętokrzyski
00:26:56
56.
329
Dorosz Patryk
M-13
Ostrowiec Świętokrzyski
00:26:56
57.
348
Wykrota Piotr
M-13
Ostrowiec Świętokrzyski
00:27:00
58.
346
Difelice Aron
M-13
KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:27:01
59.
175
Kołodziej Łukasz
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:27:06
60.
186
Pronobis Maksymilian
M-16
Ostrowiec Świętokrzyski
00:27:09
61.
196
Rogaliński Michał
M-40
Zombie Run Polska
Ostrowiec Świętokrzyski
00:27:14
62.
307
Ślusarz Karol
M-20
Ostrowiec Świętokrzyski
00:27:18
63.
422
Górnisiewicz Katarzyna
K-13
Sekcja Bokserska KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:27:21
64.
451
Zapała Kamil
M-30
Zapała
Staw Kunowski
00:27:26
65.
106
Hamera Sylwia
K-30
Kwadrans Team
Ostrowiec Świętokrzyski
00:27:27
66.
412
Masternak Aleksander
M-13
KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:27:33
67.
148
Łata Bartłomiej
M-13
Stalowe Konie
Staw Kunowski
00:27:38
68.
345
Bernard Wiktor
M-13
KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:27:40
69.
195
Rędziak Krzysztof
M-45
Sandomierz
00:27:51
70.
104
Gul Zbigniew
M-20
Ostrowiec Świętokrzyski
00:27:56
71.
388
Gołdyn Maciej
M-13
Stalowe Konie
Waśniów
00:27:57
72.
413
Skowron Daniel
M-13
KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:28:01
73.
132
Konieczny Sylwester
M-60
Szydłowiec
00:28:13
74.
221
Surmański Maciej
M-20
Rzeszów
00:28:14
75.
18
Niewójt Marzena
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:28:32
76.
340
Skrok Milena
K-30
10 ŚBOT
Ostrowiec Świętokrzyski
00:28:35
77.
248
Wykrota Marcin
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:28:37
78.
416
Łukawski Michał
M-13
Stal Kunów
Nietulisko Duże
00:28:48
79.
344
Adamski Alan
M-13
KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:28:50
80.
55
Czuba Radosław
M-50
BBL
Ostrowiec Świętokrzyski
00:28:52
81.
482
Tracz Piotr
M-20
Ostrowiec Świętokrzyski
00:28:54
82.
171
Cedro Ryszard
M-50
Wilków
00:28:56
83.
231
Tusiński Seweryn
M-45
Ostrobiec
Chmielów
00:28:57
84.
455
Wańdoch Piotr
M-45
Sekcja Bokserska KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:28:59
85.
254
Zarychta Rafał Piotr
M-45
Godów
00:29:08
86.
180
Połowniak Marcin
M-40
Stalowe Konie
Kolonia Piaski
00:29:11
87.
11
Walkiewicz Krzysztof
M-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:29:25
88.
262
Jankowski Andrzej
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
00:29:36
89.
298
Padoł Przemysław
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
00:29:55
90.
258
Zimnicki Darek
M-45
Trekking Team Ostrowiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:29:59
91.
411
Misiura Oskar
M-16
KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:30:01
92.
387
Kaczmarczyk Małgorzata
K-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:30:03
93.
402
Gorycka Joanna
K-13
Kunów
00:30:20
94.
87
Dyjewski Przemysław
M-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:30:21
95.
425
Kowalski Daniel
M-16
Sekcja Bokserska KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:30:34
96.
222
Biskupski Tomasz
M-45
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:30:46
97.
86
Słowik Konrad
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:30:46
98.
140
Kucharski Sławomir
M-45
Kwadrans Team
Ostrowiec Świętokrzyski
00:30:52
99.
419
Wesołowski Łukasz
M-16
Grójec
00:30:52
100.
44
Borek Katarzyna
K-30
Radom
00:30:52
101.
286
Pudlewska Iwona
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:30:54
102.
349
Gębusia Kacper
M-20
Ostrowiec Świętokrzyski
00:30:57
103.
141
Kudelko Renata
K-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:04
104.
423
Górnisiewicz Rafał
M-40
Sekcja Bokserska KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:04
105.
246
Woźnicki Łukasz
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:08
106.
317
Polit Adrian
M-20
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:16
107.
194
Reszczyk Patryk
M-13
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:18
108.
242
Wnuk Maciej
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:19
109.
63
Dereń Aneta
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:29
110.
64
Długosz Przemysław
M-30
Wprowadzamy
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:30
111.
52
Czaja Magdalena
K-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:32
112.
288
Reszka Oliwier
M-13
Sekcja Bokserska KSZO
Broniszowice
00:31:34
113.
394
Rutkowski Gabriel
M-13
Sekcja Bokserska KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:34
114.
167
Partyka Mateusz
M-20
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:36
115.
217
Sowińska Zuzanna
K-16
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:38
116.
109
Juśko Elwira
K-40
Kwadrans Team
Ostrowiec Świętokrzyski
00:31:44
117.
403
Mazan Jakub
M-13
Stal Kunów
Kunów
00:31:45
118.
408
Janda Sebastian
M-30
Miłków
00:31:51
119.
46
Brożek Sylwia
K-30
Ostrowiec Świętorzyski
00:31:56
120.
289
Ścibisz Mateusz
M-20
Ostrowiec Świętokrzyski
00:32:15
121.
434
Krajewski Jakub
M-13
Sekcja Bokserska KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:32:16
122.
27
Bednarska Marlena
K-30
Gromadzice
00:32:24
123.
105
Guryniuk Jolanta
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:32:24
124.
90
Gabryś Łukasz
M-30
Rudka
00:32:29
125.
320
Matracki Sebastian
M-40
Trekking Team Ostrowiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:32:29
126.
249
Wykrota Agnieszka
K-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:32:34
127.
243
Wojtachnio Michał
M-13
Stalowe Konie
Waśniów
00:33:17
128.
153
Michalec Anna
K-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:33:19
129.
92
Gałęzia Dawid
M-13
Stalowe Konie
Prusinowice
00:33:20
130.
255
Zarychta Katarzyna
K-16
Godów
00:33:22
131.
136
Krajewska Ewa
K-16
Ostrowiec Świętokrzyski
00:33:24
132.
60
Skrzypczak Jan
M-60
Borcuchy
00:33:30
133.
326
Stodulska Eliza
K-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:33:41
134.
299
Olszacki Adrian
M-20
UKSM Ekipa Bielachy
Bieliny
00:33:53
135.
174
Kobyłecka Wiktoria
K-16
Ostrowiec Świętokrzyski
00:34:08
136.
26
Baran Renata
K-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:34:11
137.
81
Jasińska Magdalena
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:34:12
138.
48
Chuchała Andrzej
M-50
Trekking Team Ostrowiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:34:20
139.
69
Karcz Mariusz
M-45
Olszownica
00:34:28
140.
93
Gałka Joanna
K-50
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:35:08
141.
80
Chmielewski Tomasz
M-40
Handballowy Ostrowiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:35:14
142.
108
Harasiuk Jan
M-60
Ostrowiec Świętokrzyski
00:35:17
143.
260
Szcześniak Czesław
M-60
Szydłowiec
00:35:29
144.
404
Gorycka Justyna
K-40
Kunów
00:35:40
145.
234
Urbański Bartłomiej
M-30
Narajangondźo
00:35:46
146.
407
Motyła Daniel
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:36:02
147.
343
Szymańska Nikola
K-13
PSP 4
Ostrowiec Świętokrzyski
00:36:08
148.
397
Dróżdż Nikola
K-13
PSP3
Ostrowiec Świętokrzyski
00:36:14
149.
128
Klechowska Marta
K-16
Ostrowiec Świętokrzyski
00:36:23
150.
38
Bogdanowicz Rafał
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
00:36:31
151.
287
Seweryn Karol
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:36:34
152.
232
Tusiński Cyprian
M-13
Chmielów
00:36:41
153.
280
Radosz Mariusz
M-40
Stalowe Konie
Kunów
00:36:44
154.
417
Siemieniuch Amelia
K-13
Ostrowiec Świętokrzyski
00:36:49
155.
112
Jałocha Ewelina
K-40
Stalowe Konie
Kunów
00:36:50
156.
168
Partyka Weronika
K-16
Ostrowiec Świętokrzyski
00:36:55
157.
282
Marczewski Jerzy
M-60
Ostrowiec Świętokrzyski
00:36:57
158.
292
Gruszka Marcin
M-45
Goździelin Biega
Ostrowiec Świętokrzyski
00:36:58
159.
183
Połowniak Monika
K-40
Stalowe Konie
Kolonia Piaski
00:37:10
160.
119
Kardaś Agnieszka
K-30
Wymysłów
00:37:11
161.
225
Szymanski Patryk
M-30
Dubaj
00:37:27
162.
406
Rusiecki Karol
M-16
Ostrowiec Świętokrzyski
00:37:59
163.
182
Połowniak Emil
M-16
Stalowe Konie
Kolonia Piaski
00:37:59
164.
210
Skrzypczyk Piotr
M-40
Stal Kunów
Boksycka
00:38:11
165.
313
Grabowiec Katarzyna
K-16
Boksycka
00:38:11
166.
209
Skrzypczyk Antoni
M-13
Stal Kunów
Boksycka
00:38:12
167.
178
Pastuszka Łukasz
M-40
TTO
Ostrowiec świętokrzyski
00:38:30
168.
91
Gagat Mateusz
M-40
10 ŚBOT
Ostrowiec Świętokrzyski
00:38:54
169.
341
Gagat Olaf
M-13
Ostrowiec Świętokrzyski
00:38:55
170.
283
Kotwa Olga
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:38:58
171.
380
Durka Dawid
M-13
Sekcja Bokserska KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:39:45
172.
139
Kucharska Marta
K-50
Ostrowiec Świętokrzyski
00:40:06
173.
325
Chudak Zuzanna
K-13
Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego
Ostrowiec Świętokrzyski
00:41:24
174.
324
Chudak Maciej
M-40
HBKT
Ostrowiec Świętokrzyski
00:41:25
175.
265
Rusiecka Katarzyna
K-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:41:37
176.
247
Wójcicki Jacek
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
00:41:59
177.
293
Bachmatiuk Igor
M-13
Stalowe Konie
Staw Kunowski
00:43:01
178.
337
Strojna Justyna
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:43:30
179.
31
Bontur Bartosz
M-13
Stalowe Konie
Waśniów
00:44:07
180.
405
Rusiecka Ewelina
K-40
Ostrowiec Świętokrzyski
00:44:14
181.
32
Renard Anna
K-30
OstroBiec, BBL
Ostrowiec Świętokrzyski
00:44:49
182.
318
Polit Agata
K-16
Szewna
00:46:10
183.
321
Polit Roman
M-50
Szewna
00:46:11
184.
428
Rogozińska Anna
K-13
PSP3
Ostrowiec Świętokrzyski
00:46:16
185.
50
Górczyńska Stella
K-50
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:48:04
186.
278
Stąporek Rafał
M-45
Stalowe Konie
Staw Kunowski
00:49:05
187.
279
Bachmatiuk Anna
K-40
Stalowe Konie
Staw Kunowski
00:49:06
188.
77
Chuchała Iwona
K-40
Trekking Team Ostrowiec
Ostrowiec Świętokrzyski
00:49:51
189.
409
Falecki Damian
M-30
Sekcja Bokserska KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
00:51:01
DNS.
500
Sejdziński Adrian
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
300
Donoch Piotr
M-45
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
291
Wańdoch Kewin
M-16
Sekcja Bokserska KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
266
Rusiecka Wiktoria
K-16
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
233
Urbańska Zuzanna
K-16
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
202
Rzechowicz Edward
M-60
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
200
Rozwadowski Dariusz
M-50
Rudka
-
DNS.
190
Reczko Dariusz
M-50
Reczusie
Szewna
-
DNS.
177
Pasternak Paweł
M-30
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
164
Nowosad Leszek
M-13
Stalowe Konie
Staw Kunowski
-
DNS.
161
Niewiadomski Marcin
M-45
Kwadrans Team
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
158
Mroczek Julia
K-16
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
155
Młynek Marek
M-50
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
130
Kolaszt Michał
M-40
Iłża Pędzi
Iłża
-
DNS.
127
Kiełb Filip
M-16
Ostrowiec Świętorzyski
-
DNS.
121
Kasprzycka Jolanta
K-30
Bukowie
-
DNS.
120
Kasprowicz Sławomir
M-45
TRI AMO
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
117
Kaczmarska Aleksandra
K-16
Zombie Run Polska
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
83
Machnicki Paweł
M-40
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
71
Milner Jacek
M-50
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
70
Milner Anna
K-50
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
58
Delegiewicz Olga
K-40
OstroBiec
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
57
Dąbrowska Agnieszka
K-40
Trekking Team Ostrowiec
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
51
Cierpisz Kalina
K-16
Miłków
-
DNS.
41
Dąbrowski Łukasz
M-40
Trekking Team Ostrowiec / Kwadrans Team
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
36
Bieniek Krzysztof
M-40
Trekking Team Ostrowiec
Ostrowiec Świętokrzyski
-
DNS.
12
Ziółkowska Sylwia
K-50
Stalowa Wola
-
DNS.
5
Isser - Dryka Kuba
M-13
OstroBiec
Ostrowiec Świętorzyski
-
DNS.
2
Dryka Emil
M-40
OstroBiec
Ostrowiec Świętorzyski
-
DNF - nie ukończył | DNS - nie wystartował

W przypadku pytań - dzwoń: 41 2475516 (pn-pt, 7:00-15:00).