Aktualności - MosirGutwinRun

Jagi Team znów najlepsi w rodzinnej klasyfikacji XIV MosirGutwinRun 2026


Michał Jagieło odbiera nagrodę za wygraną rodziny w 4. rundzie.

W 5. rundzie „XIV MosirGutwinRun 2026 – Maraton i Półmaraton na raty” chęć zabawy w ramach Klasyfikacji Rodzinnej zgłosiło aż 8 drużyn. Najlepszy wynik zanotowali Jagi Team (Michał, Kinga, Liliana i Maja). To już trzecie zwycięstwo rodziny z Lubieni, dzięki któremu objęli prowadzenie w klasyfikacji generalnej po pięciu rozegranych rundach.

Ideą prowadzenia Klasyfikacji Rodzinnej jest promocja biegania całymi rodzinami. Drużyna rodzinna powinna składać się z co najmniej dwóch osób spokrewnionych ze sobą w linii prostej (np. dziecko + rodzic(e) + dziadek, dzieci + rodzic(e) + babcia, wnuczek + dziadek, wnuczek + babcia, rodzeństwo, małżeństwo). Warunkiem koniecznym do sklasyfikowania teamu w danej rundzie cyklu jest zaliczenie biegu na dystansie 10km oraz biegu lub marszu na dystansie 5km przez dwie różne osoby. Udział w zabawie więcej niż dwóch osób pozwala na gromadzenie punktów bonusowych. O ostatecznej lokacie w klasyfikacji rodzinnej cyklu decydowała największa suma punktów zdobytych podczas czterech z sześciu rund (w przypadku zaliczenia więcej niż czterech rund brane pod uwagę były tylko cztery najlepsze wyniki punktowe).

Wyniki 5. rundy:
M-CENAZWA10KM5KMSUMAPKTBWPWYNIKSKŁAD
1Jagi Team00:41:5600:22:4601:04:4272110Michał, Kinga, Liliana, Maja
3Kania Team00:40:3600:20:2301:00:599009Damian, Przemysław
2Starachowscy00:47:1000:23:1501:10:256219Mateusz, Łukasz, Ewelina, Iga
4Pawelec Team00:52:3900:21:4201:14:214217Norbert, Bartosz, Monika, Mateusz
5Witki Team00:46:3800:35:4201:22:203317Dawid, Sylwia, Oliwier, Igor, Ksawier
6Sajda00:55:4700:32:3701:28:242417Izabela, Edyta, Michał, Natalia, Artur, Katarzyna
7Bera00:43:5900:29:0501:13:045005Sylwester, Renata
8Górczyńscy00:51:2300:37:3201:28:551001Robert, Stella

Klasyfikacja po 5. rundach:
M-CENAZWA123456SUMAWYNIK
1Jagi Team1000101003030
2Bera7650302121
3Sajda5466402521
4Pawelec Team6700601919
5Witki Team0508501818
6Dunal00107001717
7Starachowscy01000701717
8Kania Team0080801616
9Połowniak8070001515
10Górczyńscy4005201111
11Żabcie08000088
12Niewójt03000033

Wspierają XIV MosirGutwinRun 2026


Patronat honorowy: Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec i Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski.

Partnerzy: Zakład Produkcyjno – Handlowy Adax, Biuro Ochrony Osób i Mienia Scorpion, Ośrodek Szkolenia Kierowców ZygZak, Pizzeria DaGrasso, Sport Medical Rehabilitacja - Konrad Sulik, Depil Concept, Bałtowski Kompleks Turystyczny, Salon Komputerowy Render 2000, Konrad Słowik - Osteopatia i Fizjoterapia, Centrum Sport, Finow Polska Sp. z o.o., Grupa Pałasz Ubezpieczenia, TBM Sp. z o.o., Sochacki-Serwis sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Signal, Dietetyk Naturhouse, Restauracja Midori Sushi, PPHU Drukarnia, Active Zone, Black Series Coffe - Paweł Kotarba, Fundacja Bo w Nas jest Moc.

Partner techniczny: RFID Solutions - dostawca Systemu Pomiaru Czasu Gepard.

Patroni medialni: TVP 3 Kielce, Lokalna.TV, Radio Ostrowiec, Radio Rekord Świętokrzyskie, Gazeta Ostrowiecka, Echo Dnia, Radio Kielce.

2026-09-21 11:42 | Autor: MOSiR