Aktualności - MosirGutwinRun

Ruszyły zapisy do 3. rundy XII MosirGutwinRun 2024!


Grupa biegaczy na trasie wokół stawów na Gutwinie.

Otwarte zostały formularze zapisów do 3. rundy cyklu biegów i marszów XII MosirGutwinRun 2024. W imprezie, która zaplanowana została na niedzielę 14 lipca, tradycyjnie do wyboru będą biegi na dystansie 10 i 5km, 5-kilometrowy marsz nordic walking oraz biegi dla dzieci na dystansach od 100 do 1000 metrów. Do zakończenia tegorocznego cyklu pozostały cztery rundy, a więc dokładnie tyle ile jest wymagane, by skompletować półmaraton lub maraton na raty. Jest to zatem ostatni moment na podjęcie decyzji o dołączeniu do rywalizacji!

Zapisy prowadzone są na dwa sposoby. Osoby z przypisanym już numerem startowym, wypełniają uproszczony formularz potwierdzający udział w 3. rundzie, w którym deklarują dystans i konkurencję. Z poziomu formularza można wybrać jeden lub oba dystanse, łącząc je w dowolnej konfiguracji (biegi na 10 i 5km lub bieg na 10km i marsz na 5km).

Przejdź do: Formularza potwierdzającego udział w 3. rundzie.

Pełny formularz ze wszystkimi niezbędnymi w procesie rekrutacji do imprezy danymi osobowymi wypełniają wyłącznie osoby, które zamierzają wystartować w tegorocznym cyklu po raz pierwszy.

Przejdź do: Formularza zapisów.

Najmłodszych (do 13 roku życia) zapisujemy wyłącznie w dniu imprezy (w biurze zawodów), w towarzystwie rodzica lub opiekuna prawnego dziecka. Przed każdą rundą, w biurze zawodów, przyjmowane są również zgłoszenia drużyn do klasyfikacji rodzinnej.

Przypominamy, że aby zostać sklasyfikowanym w całym cyklu, należy zaliczyć udział w co najmniej czterech z sześciu rund, kompletując maraton i/lub półmaraton na raty. Maraton na raty zaliczymy biegnąć czterokrotnie dystans ok. 10km, a półmaraton na raty zaliczymy biegnąć lub maszerując czterokrotnie dystans ok. 5km. Jak co roku na każdego komu ta sztuka się uda czeka nagroda w postaci atrakcyjnego medalu oraz okolicznościowej koszulki. Najlepsi mogą ponadto liczyć na nagrody rzeczowe ufundowane przez licznych partnerów imprezy.

Kolejne rundy XII MosirGutwinRun 2024 odbędą się: 14 lipca, 25 sierpnia, 15 września i 13 października.

Program imprezy (14 lipca):
8.30 - 9.45: potwierdzenie udziału w biegu na 10km i odbiór numerów startowych,
10.00 - 11.30: bieg na dystansie ok. 10km,
10.00 - 11.30: potwierdzenie udziału w biegu na 5km i w biegach dla dzieci oraz odbiór numerów startowych,
11.30 - 11.55: biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach od 100 do 1000m,
12.00 - 13.00: bieg i marsz Nordic Walking na dystansie ok. 5km.

Patronat honorowy: Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec i Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski.

Partnerzy: Galeria Mebli Arkadia, Zakład Produkcyjno – Handlowy Adax, Depil Concept, Ośrodek Szkolenia Kierowców ZygZak, Restauracja Primo, Domek Pod Gwiazdami, Konrad Słowik - Osteopatia i Fizjoterapia, Centrum Rehabilitacji Markmed, Sport Medical Rehabilitacja - Konrad Sulik, Agencja Reklamowa KreoGraf, Bałtowski Kompleks Turystyczny, Restauracja Bałtowski Zapiecek, Szwajcaria Bałtowska, Restauracja Browar Bałtów, Biuro Ochrony Osób i Mienia Scorpion, MimiTorek, Salon Komputerowy Render 2000, Centrum Sport, Pizzeria DaGrasso, Grupa Pałasz Ubezpieczenia, Studio Figura, Finow Polska Sp. z o.o., Fundacja Bo w Nas jest Moc.

Patroni medialni: Lokalna.TV, Radio Kielce, Radio Ostrowiec, Gazeta Ostrowiecka, Echo Dnia.

2024-06-28 08:33 | Autor: MOSiR