Aktualności - Ostrowiec Biega

KU AZS ANSG organizuje Test Coopera


Grafika promująca wydarzenie

Klub Uczelniany AZS Akademii Nauk Stosowanych im. J. Gołuchowskiego zorganizuje w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin 8 czerwca, w godz. od 10 do 15, Test Coopera. Aby wziąć udział w Teście Coopera należy zarejestrować się w biurze Testu Coopera, które działać będzie w miejscu wydarzenia w godzinach 9:00 - 12:30.

Grupy lub osoby zainteresowane startem o określonej godzinie prosimy o kontakt e-mailowy na adres: azs@goluchowski.edu.pl i ostateczne potwierdzenie startu w biurze zawodów w dniu testu. Należy pamiętać, że grupa musi stawić się najpóźniej 30 minut przed wyznaczoną godziną startu. Każda osoba niepełnoletnia, aby wziąć udział w Teście Coopera musi przynieść ze sobą pozwolenie od rodzica lub prawnego opiekuna.

Test Coopera polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut - nic więcej. Można biec, maszerować, skakać, byle pieszo. Przyjdź więc i pobij swój dotychczasowy wynik. Jeśli nie robiłeś tego wcześniej - nie zmarnuj szansy.
Udział w teście nic nie kosztuje. Każdy uczestnik otrzyma numer startowy, certyfikat z wynikiem oraz butelkę wody.

Test organizowany jest dla wszystkich. AZS ANSG zaprasza na start osoby niezależnie od płci, wieku, czy też stażu biegowego i… poglądów politycznych.
Jak się dowiedzieliśmy, KU AZS ANSG chce zorganizować Test Coopera także jesienią, już na nowej bieżni stadionu lekkoatletycznego przy ulicy Żeromskiego.

My ze swej strony zachęcamy do wspólnego przetestowania poziomu swojej sprawności fizycznej. Dla części biegaczy będzie to test po intensywnych treningach, dla części po beztroskich weekendach majowych, a jeszcze dla innych jako początek przygody z regularną aktywnością fizyczną. Aha, osoby niepełnoletnie muszą uzyskać pozwolenia na start od opiekuna prawnego.

Impreza odbędzie się pod patronatem prezydenta Ostrowca i starosty powiatu ostrowieckiego.

KU AZS ANSG plaguje zorganizować imprezy towarzyszące, atrakcje i inne aktywności.

2024-05-29 16:26 | Autor: MOSiR