Aktualności - Ostrowiec Biega

Biegali w spódnicach


Pamiątkowe zdjęcie uczestników imprezy

W Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin odbyła się 3. edycja ŁoMenRun w Spódnicy. Pomimo, że pogoda raczej nie zachęcała do aktywności na świeżym powietrzu, na starcie obu dystansów stawiło się ponad 150 osób. Impreza miała charakter charytatywny, a celem było zgromadzenie środków na leczenie małej Wiktorii Cygan, podopiecznej Fundacja Bo w Nas jest Moc. Udało się zebrać 5731,52 zł.

W organizację, obok Ostrowieckiego Stowarzyszenia Biegaczy "OstroBiec", włączyły się Stowarzyszenie "Ostrowiecki Klub Amazonka", Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ruchowo SARON, Stowarzyszenie Morsy i Foczki Ostrowiec Świętokrzyski, Koło Pzw Ostrowiec Kamienna i Fundacja Aktywnych Mam. Patronat nad imprezą sprawowali Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński i Starosta Ostrowiecki Marzena Dębniak.
Imprezę wsparli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski, Biuro Ochrony Osób i Mienia Scorpion, Kwiaciana Polana, Anna Gębura Gabinet Edukacyjno-Terapeutyczny DOBRE Miejsce, Publima Lipsko, FizjoSpa Fizjoterapia Uroginekologiczna&Wellness mgr Anna Frejlich, TAXI Ostrowiec, ZHP Hufiec Ostrowiec, Piotr Wójtowicz - Konferansjer, Harcerskie Centrum Pierwszej Pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim, Mobilna Fotografia Maćka - MFM i Tomasz Wyrębkiewicz, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim, Agnieszka Gawot i Pixelcolor oraz radni Rady Miasta i Rady Powiatu.
Patronat medialny sprawowali Radio Ostrowiec, Radio Kielce, Radio Rekord, Lokalna.TV, Echo Dnia, Gazeta Ostrowiecka.

2023-03-14 12:21 | Autor: MOSiR