Aktualności - Ostrowiec Biega

W niedzielę na Gutwinie trzecia odsłona ŁoMenRun w spódnicy!


Start do biegu, na pierwszym planie biegające kobiety.

Po raz trzeci Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy "OstroBiec" i Fundacja Bo w Nas jest Moc zorganizuje w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin charytatywne wydarzenie ŁoMenRun w Spódnicy. Tym razem wspierać będą małą Wiktorię w jej walce z białaczką linfoblastyczną. Przetaczanie krwi, chemioterapia, sterydoterapia, rehabilitacja, biopsje, punkcje to teraz jej codzienność. Zachęcamy wszystkich do udziału! W programie imprezy: Bieg wspólny na dystansie 1km, Bieg główny i marsz nordic walking na dystansie 5 km, gorąca rozgrzewkowa zumba, morsowanie, kiermasz ciast, animacje dla dzieci i wiele innych atrakcji.

Regulamin imprezy mówi, że obowiązkowym elementem stroju biegowego będzie tego dnia... spódnica. Zawodnik, który zamelduje się na mecie bez tegoż elementu garderoby zostanie zdyskwalifikowany.
Skreślenie z listy uczestników grozi również za postawę faul w rywalizacji marszu nordic walking. Tu zabrania się podbiegania, biegu ciągłego i przerywanego. Zalecia się natomiast stosowanie w trakcie marszu techniki nordic walking.

Program szczegółowy:
8:30 - otwarcie biura zawodów,
10:15 - zamknięcie biura zawodów,
10:00 – wspólna rozgrzewka gorącymi rytmami Zumby,
10:30 - start biegu wspólnego na dystansie 1km,
11:00 - start biegu głównego i marszu nordic walking na dystansie 5km,
12:00 – wspólne morsowanie,
12:30 - dekoracja zwycięzców.

Linki: Zapisy | Regulamin

Plakat promujący imprezę

2023-03-06 13:16 | Autor: MOSiR