Aktualności - Ostrowiec Biega

Ćmielów zaprasza na V Bieg Papieski


Plakat promujący V Bieg Papieski w Ćmielowie

Parafia Rzymsko – Katolicka w Ćmielowie oraz Urząd Miasta w Ćmielowie zapraszają na V Bieg Papieski - Ćmielów 2018, który odbędzie się w sobotę 6 października o godzinie 12.

Bieg odbędzie się na dystansie 10km ze startem i metą na Stadionie w Ćmielowie. Limit czasowy na pokonanie biegu został ustalony na poziomie 1 godziny i 30 minut. Trasa asfaltowa będzie przebiegać lasem w kierunku Rudy Kościelnej.

Organizatorzy w pakiecie startowym zapewniają okolicznościową koszulkę, wodę mineralną, baton, numer startowy oraz medal na mecie. Dla najlepszych w całym biegu i w poszczególnych kategoriach wiekowych przewidziano puchary, statuetki i nagrody rzeczowe, w zależności od hojności sponsorów. Po biegu wszyscy uczestnicy mają również zapewniony poczęstunek.

Zgłoszenia internetowe oraz regulamin na stronie www.cmielow.info.pl. Opłata startowa wynosi 25 zł. Partnerem biegu jest MOSiR Ostrowiec Św.

Dla wielu startujących będzie to „dobra” rozgrzewka przed I Ostrowieckim Półmaratonem Leśnym w Ostrowcu Św., który odbędzie się dzień później.

Biegi dla dzieci i młodzieży z Gminy Ćmielów odbędą się na stadionie ok. godziny 13:30.

2018-09-19 07:44 | Autor: JS