MosirGutwinRun - Maraton i Półmaraton na raty

XI MosirGutwinRun 2023 - Klasyfikacja Rodzinna



M-CENAZWA123456SUMAWYNIK
1Jagi Team10101010105040
2Połowniak8876884532
3Starachowscy668103030
4Pawelec367672926
5Machniccy745762925
6Dąbrowscy55552020
7Górczyńscy14441313
8Team Never Give Up888
9Barański Team777
10Sadza2577
11Milner444
12Heba111

Patronat honorowy: Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego i Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski.

Partnerzy: Zakład Produkcyjno – Handlowy Adax, Depil Concept, Ośrodek Szkolenia Kierowców ZygZak, Restauracja Primo, Konrad Słowik - Osteopatia i Fizjoterapia, Centrum Rehabilitacji Markmed, Sport Medical - Tlenoterapia Hiperbaryczna, Agencja Reklamowa KreoGraf, Bałtowski Kompleks Turystyczny, Gościniec Bałtowski Zapiecek, Szwajcaria Bałtowska, Browar Bałtów, Biuro Ochrony Osób i Mienia Scorpion, Galeria Mebli Arkadia, MimiTorek, Salon Komputerowy Render 2000, Centrum Sport, Finow Polska, Pizzeria DaGrasso oraz Fundacja Bo w Nas jest Moc.

Patroni medialni: Radio Kielce, Rekord - Radio Świętokrzyskie, Radio Ostrowiec, Gazeta Ostrowiecka, Świętokrzyskie 7 Dni, CoZaDzien.pl, OstrowiecNews.pl.